O-ring afdichting OR-62X5-NBR70
Verwijzing : OR-62X5-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-62X5-NBR70 heeft een binnendiameter van 62 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
O-ring afdichting - OR-60X5-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-60X5-NBR70
Lager van versnellingsbak - AB44072S01-NTN SNR
LAGER VAN VERSNELLINGSBAK AB44072S01-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    62  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    4.96  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]