O-ring afdichting OR-658.88X5.33-NBR90
Verwijzing : OR-658.88X5.33-NBR90
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-658.88X5.33-NBR90 heeft een binnendiameter van 658.88 mm en een dikte van 5.33 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    658.88  MM
  • BUITENDIAMETER
    669.54  MM
  • DIKTE
    5.33  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    55.87  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]