O-ring afdichting OR-76X1.50-NBR70
Verwijzing : OR-76X1.50-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-76X1.50-NBR70 heeft een binnendiameter van 76 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61805-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 61805-ZZ
O-ring afdichting - OR-80X1.5-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-80X1.5-NBR70
Glijlager bronze - BMG02-05-03 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG02-05-03
  • BINNENDIAMETER
    76  MM
  • BUITENDIAMETER
    79  MM
  • DIKTE
    1.5  MM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    0.52  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]