O-ring afdichting OR-78X4-NBR70
Verwijzing : OR-78X4-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-78X4-NBR70 heeft een binnendiameter van 78 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 684 GEN
KOGELLAGER 684
O-ring afdichting - OR-78X5-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-78X5-NBR70
E-clip - E-CLIP-9 GEN
E-CLIP E-CLIP-9
9 9
  • BINNENDIAMETER
    78  MM
  • BUITENDIAMETER
    86  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    3.88  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]