O-ring afdichting OR-9.30X2.40-NBR90
Verwijzing : OR-9.30X2.40-NBR90
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-9.30X2.40-NBR90 heeft een binnendiameter van 9.3 mm en een dikte van 2.4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-8 GEN
KRALEN BA-8
8 8
GE Gewrichtslager - GE12-ES GEN
GE GEWRICHTSLAGER GE12-ES
O-ring afdichting - OR-2.5X1.5-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-2.5X1.5-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    9.3  MM
  • BUITENDIAMETER
    14.1  MM
  • DIKTE
    2.4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    0.2  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]