Pakkingring RDL-10X14X2-CU
Verwijzing : RDL-10X14X2-CU
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-10X14X2-CU heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 14 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.