Pakkingring RDL-12X22X1-FIBRE
Verwijzing : RDL-12X22X1-FIBRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-12X22X1-FIBRE heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 1 mm. Het is gemaakt van VEZEL.
  50+ onderdelen op voorraad (23 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 607-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 607-2RS
Pakkingring - RDL-12X18X1-FIBRE GEN
PAKKINGRING RDL-12X18X1-FIBRE
Glijlager bronze - AI071016 GEN
GLIJLAGER BRONZE AI071016
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    1  MM
  • MATERIAAL
    VEZEL
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving