Het Pakkingring met referentie RDL-14X18X1-CU heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 1 mm. Het is gemaakt van KOPER.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?