Pakkingring RDL-18X25X1-FIBRE
Verwijzing : RDL-18X25X1-FIBRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-18X25X1-FIBRE heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 1 mm. Het is gemaakt van VEZEL.
  17 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldlager - NK1720 GEN
NAALDLAGER NK1720
Pakkingring - RDL-12X18X1-CU GEN
PAKKINGRING RDL-12X18X1-CU
Binnenring - IRT1220-2-IKO IKO
BINNENRING IRT1220-2-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    1  MM
  • MATERIAAL
    VEZEL
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving