Pakkingring RDL-28.300X36X2-CUIVRE
Verwijzing : RDL-28.300X36X2-CUIVRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-28.300X36X2-CUIVRE heeft een binnendiameter van 28.3 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28.3  MM
  • BUITENDIAMETER
    36  MM
  • DIKTE
    2  MM
  • MATERIAAL
    KOPER
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving