Pakkingring RDL-30X38X2-CU
Verwijzing : RDL-30X38X2-CU
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-30X38X2-CU heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51106 GEN
KOGELTAATSLAGER 51106
Glijlager bronze - BNZ18-23-18 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ18-23-18
Pakkingring - RDL-26X32X2-CU GEN
PAKKINGRING RDL-26X32X2-CU
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    2  MM
  • MATERIAAL
    KOPER
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving