Pakkingring RDL-33X40X2-CUIVRE
Verwijzing : RDL-33X40X2-CUIVRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-33X40X2-CUIVRE heeft een binnendiameter van 33 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.