Pneumatische afdichting CH-20X36X9-NBR90
Verwijzing : CH-20X36X9-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CH-20X36X9-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    36  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CH
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving