Pneumatische afdichting CHR-12X24X2.50-NBR90
Verwijzing : CHR-12X24X2.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CHR-12X24X2.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    2.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CHR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving