Pneumatische afdichting CL-13X55X15-NBR90
Verwijzing : CL-13X55X15-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-13X55X15-NBR90 heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    13  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving