Pneumatische afdichting CL-15X25X5-NBR90
Verwijzing : CL-15X25X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-15X25X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  12 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 604-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 604-ZZ
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving