Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-18X37X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?