Pneumatische afdichting CL-21X30X5-NBR90
Verwijzing : CL-21X30X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-21X30X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 21 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    21  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving