Pneumatische afdichting CL-50X76X10-NBR90
Verwijzing : CL-50X76X10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-50X76X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 76 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-160X10-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-160X10-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    76  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving