Pneumatische afdichting CL-65X100X10-NBR90
Verwijzing : CL-65X100X10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-65X100X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    65  MM
  • BUITENDIAMETER
    100  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    27  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving