Pneumatische afdichting CL-85X45X14-NBR
Verwijzing : CL-85X45X14-NBR
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-85X45X14-NBR heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 14 mm. Het is gemaakt van NBR.
Uw prijs: N/A
  8 tot 10 dagen (ongeveer 1 maand geleden )
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving