Pneumatische afdichting CLR-18X40X15-NBR
Verwijzing : CLR-18X40X15-NBR
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CLR-18X40X15-NBR heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  15 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CLR
  • GEWICHT
    12  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving