Pneumatische afdichting PP-12X190X35-NBR90
Verwijzing : PP-12X190X35-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-12X190X35-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 190 mm en een dikte van 35 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (14 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    190  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2350  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving