Pneumatische afdichting PP-12X75X22.500-NBR90
Verwijzing : PP-12X75X22.500-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-12X75X22.500-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 22.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  7 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
Pneumatische afdichting - PP-12X75X22.50-NBR80 GEN
PNEUMATISCHE AFDICHTING PP-12X75X22.50-NBR80
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    22.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    174  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving