Pneumatische afdichting PP-27X180X31-NBR
Verwijzing : PP-27X180X31-NBR
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie PP-27X180X31-NBR heeft een binnendiameter van 27 mm, een buitendiameter van 180 mm en een dikte van 31 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    27  MM
  • BUITENDIAMETER
    180  MM
  • DIKTE
    31  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    PP
  • GEWICHT
    10  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving