Pneumatische afdichting T-DUO-P125-51
Verwijzing : T-DUO-P125-51
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie T-DUO-P125-51 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 30 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CH
  • GEWICHT
    757  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving