Het Schraperafdichting met referentie RAK-105X120X8-0-NBR90 heeft een binnendiameter van 105 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?