Schraperafdichting RAK-120X140X10-PU94
Verwijzing : RAK-120X140X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-120X140X10-PU94 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    97  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving