Schraperafdichting RAK-30X43X7.50-0-PU94
Verwijzing : RAK-30X43X7.50-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-30X43X7.50-0-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 7.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-30X40X6.50-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-30X40X6.50-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    43  MM
  • DIKTE
    7.5  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    13  G
Beschrijving