Schraperafdichting RAK-40X52X6-PU94
Verwijzing : RAK-40X52X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-40X52X6-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.