Het Schraperafdichting met referentie RAK-44.45X57.15X6.35-0-PU94 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 6.35 mm. Het is gemaakt van PU.
15 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?