Schraperafdichting RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
Verwijzing : RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-50.800X68.280X9.530-PU94 heeft een binnendiameter van 50.8 mm, een buitendiameter van 68.28 mm en een dikte van 9.53 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SQ Kogelgewricht - SQ06-C-RS GEN
Waterdicht
SQ KOGELGEWRICHT SQ06-C-RS
6 6
  • BINNENDIAMETER
    50.8  MM
  • BUITENDIAMETER
    68.28  MM
  • DIKTE
    9.53  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    36  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving