Het Schraperafdichting met referentie RAK-50X65X7.500-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 7.5 mm. Het is gemaakt van PU.
8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?