Het Schraperafdichting met referentie RAK-60X73X8-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?