Het Schraperafdichting met referentie RAK-60X75X4-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?