Schraperafdichting RAK-60X75X8-0-PU90
Verwijzing : RAK-60X75X8-0-PU90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-60X75X8-0-PU90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6308-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6308-2RS
Hydraulische afdichting - US-55X65X12-13-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-55X65X12-13-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    33  G
Beschrijving