Schraperafdichting RAK-65X80X5-0-PU94
Verwijzing : RAK-65X80X5-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-65X80X5-0-PU94 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  18 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30212-JR-JTEKT JTEKT
KEGELLAGER 30212-JR-JTEKT
jonc d'arrêt - BR20-INA INA
JONC D'ARRÊT BR20-INA
  • BINNENDIAMETER
    65  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    23  G
Beschrijving