Schraperafdichting RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94
Verwijzing : RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-79.38X95.25X7.93-0-PU94 heeft een binnendiameter van 79.38 mm, een buitendiameter van 95.25 mm en een dikte van 7.93 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32208-SKF SKF
KEGELLAGER 32208-SKF
  • BINNENDIAMETER
    79.38  MM
  • BUITENDIAMETER
    95.25  MM
  • DIKTE
    7.93  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    42  G
Beschrijving