Het Schraperafdichting met referentie RAK-90X110X10-PU94 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?