Schraperafdichting RAK-95X110X8-PU94
Verwijzing : RAK-95X110X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-95X110X8-PU94 heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCFL205-SNR SNR
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCFL205-SNR
  • BINNENDIAMETER
    95  MM
  • BUITENDIAMETER
    110  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving