Schraperafdichting RDE-100X110X6-8-PU94
Verwijzing : RDE-100X110X6-8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-100X110X6-8-PU94 heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  18 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 320-28-JR-JTEKT JTEKT
KEGELLAGER 320-28-JR-JTEKT
SPI Afdichting - BD-100X110X4-NBR GEN
SPI AFDICHTING BD-100X110X4-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    110  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving