Schraperafdichting RDE-120X135X8.50-12-PU94
Verwijzing : RDE-120X135X8.50-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-120X135X8.50-12-PU94 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 135 mm en een dikte van 8.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    135  MM
  • DIKTE
    8.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    26  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving