Schraperafdichting RDE-12X18X3.600-PU94
Verwijzing : RDE-12X18X3.600-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-12X18X3.600-PU94 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 3.6 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-12X20X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-12X20X8-PU94
Kralen - BA-2-ACIER GEN
KRALEN BA-2-ACIER
2 2
Verloopschakel - 08B-1-L-ECOPLUS-IWIS IWIS
VERLOOPSCHAKEL 08B-1-L-ECOPLUS-IWIS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    3.6  MM
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving