Het Schraperafdichting met referentie RDE-13X20X5.50-7.30-NBR90 heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?