Schraperafdichting RDE-160X175X8.50-12-PU94
Verwijzing : RDE-160X175X8.50-12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-160X175X8.50-12-PU94 heeft een binnendiameter van 160 mm, een buitendiameter van 175 mm en een dikte van 8.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    160  MM
  • BUITENDIAMETER
    175  MM
  • DIKTE
    8.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    34  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving