Schraperafdichting RDE-16X22X4-6-PU94
Verwijzing : RDE-16X22X4-6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-16X22X4-6-PU94 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-52X68X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-52X68X8-NBR
Kralen - BA-7.5 GEN
KRALEN BA-7.5
Machinevoet - AS4020-60SH-4020-8 GEN
MACHINEVOET AS4020-60SH-4020-8
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving