Schraperafdichting RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94
Verwijzing : RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-18X24.60X3.60-4.80-PU94 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 24.6 mm en een dikte van 3.6 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    24.6  MM
  • DIKTE
    3.6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    0.7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving