Het Schraperafdichting met referentie RDE-18X24.60X3.80-6-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 24.6 mm en een dikte van 3.8 mm. Het is gemaakt van NBR.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?