Schraperafdichting RDE-18X26X4.50-6-PU94
Verwijzing : RDE-18X26X4.50-6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-18X26X4.50-6-PU94 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 4.5 mm. Het is gemaakt van PU.