Schraperafdichting RDE-22X28X4-6-PU94
Verwijzing : RDE-22X28X4-6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-22X28X4-6-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61803-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 61803-2RS1-SKF
PAP Glijlager - PAP2225-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP2225-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving